Kubki antybakteryjne i biodegradowalne

antybakteryjne kubki biodegradowalne

Kubki papierowe Paper Cups Factory mogą być jednocześnie biodegradowalne i antybakteryjne. Dajemy Państwu pewność, że nasze produkty łączą w sobie absolutne bezpieczeństwo użytkowania i ekologiczne podejście do naczyń jednorazowych.

Chociaż nasze kubki wyglądają jak zwykłe jednorazówki, to ten produkt jest jego idealną alternatywą dla plastiku i co najważniejsze w 100% przyjazny dla środowiska. Do produkcji kubków Paper Cups Factory używamy tektury z barierą dyspersyjną, która nie zawiera tworzyw sztucznych, a jej recykling nie wymaga oddzielania plastiku od warstwy tektury, dzięki czemu jest łatwy i opłacalny. Nasze kubki są odporne na wilgoć i nie wydzielają smaków i zapachów. Kiedy tekturowy kubek spełni swoje zadanie, rozłoży się całkowicie. Długość rozkładu zależy od wilgotności, ale nie są potrzebne specjalne warunki. Sama tektura to materiał odporny na wilgoć, tłuszcze, wysoką temperaturę, przyjazny w użytkowaniu oraz pozwalający na uzyskanie kubków papierowych najwyższej jakości – z identyczną wysokością rantu, idealnie sklejonych, nie wymagających luzowania w automacie. Co więcej, na tekturze można drukować praktycznie dowolnie, co pozwala na personalizację produktu.

Nasze produkty są idealne do napojów na stacjach benzynowych i w restauracjach z napojami na wynos.

Za wysoką jakością wykonania z biodegradowalnych materiałów idzie także bezpieczeństwo użytkowania. Antybakteryjne i biodegradowalne kubki papierowe Paper Cups Factory są pokryte specjalną powłoką bakteriobójczą i antygrzybiczną. Produkty te doskonale sprawdzą się w branżach i miejscach, takich jak: szpitale, hotele, szkoły oraz inne placówki edukacyjne czy lecznicze, także jako kubki do dystrybutorów wody.